Üyelik Başvurusu Gönüllü Ol

Online Bağış Online Bağış Dosya Arşivi Dosya Arşivi

Ortaköy Cami Sabah Namazı Buluşması

Ortaköy Cami Sabah Namazı Buluşması

 "Ortaköy Cami Sabah Namazı Buluşması"1000'e yakın liseli kardeşimizle büyük bir coşku içerisinde sabah namazı buluşmamızı gerçekleştirdik.

Millî Gençliğin İstanbul’daki neferleri olan liseli öğrenciler, Anadolu Gençlik Derneği İstanbul Liseler Komisyonu başkanlığında 2022-2023 güz dönemi sabah namazı buluşmasını Büyük Mecidiye Ortaköy Camii’nde gerçekleştirdi. Senede 2 kez gerçekleştirilen ve İstanbul genelindeki tüm liseli öğrencilerin davet edildiği namaz buluşması gençlerden yoğun ilgi gördü. Programa Anadolu Gençlik Derneği İstanbul İl Başkanı Mehmet Yaroğlu ve il yönetiminden farklı isimler ile ilçe başkanları da katılım sağlayarak gençlerle bir araya geldi.“MİLLî GENÇLİK BURADA, DİMDİK AYAKTA”


Namazın kılınmasının ardından Büyük Mecidiye Ortaköy Camii avlusunu hınca hınç dolduran yaklaşık 1000 kişilik kalabalık, En’am Sûresi 162. ayetini toplu olarak okudu. ‘Zaman bendedir ve mekân bana emanettir’, ‘Kur’an sünnet rehberimiz’ Hocamızın izindeyiz’, ‘Hayat iman ve cihad’ gibi pankartlar ile birlikte gençler coşkularını dile getirdi. Ardından “Millî Gençlik Burada, Dimdik Ayakta” sloganı İstanbul Boğazı’nda yankılandı. Program, katılımcılara çorba ve sandviç ikramının ardından nihayete erdi.

AGD TV

AGD TV’nin son videolarını izleyin

SOSYAL MEDYA

Bizi Takip Et

Yukarı Çık