Üyelik Başvurusu Gönüllü Ol

Online Bağış Online Bağış Dosya Arşivi Dosya Arşivi
Ödüllü Sabah Namazı Buluşması

Tarih 04.10.2023 Okuma Süresi Okuma süresi 1d 10sn

Ödüllü Sabah Namazı Buluşması

Ödüllü Sabah Namazı Buluşması

Anadolu Gençlik Derneği Gaziosmanpaşa Şubesi’nden “Ödüllü Sabah Namazı Buluşması” projesi!

Anadolu Gençlik Derneği Gaziosmanpaşa Şubesi tarafından hazırlanan ve büyük bir ilgiyle karşılanan “Ödüllü Sabah Namazı Buluşması” projesi, bu yılda çocuklarla “Sabah Namazını Kıl, Kuponları Topla, Ödülünü Al!” sloganıyla buluşacak.


Anadolu Gençlik Derneği Gaziosmanpaşa Şubesi tarafından düzenlenen “Ödüllü Sabah Namazı Buluşması” projesi kapsamında "Sabah Namazını kıl, kuponları topla, ödülünü al" etkinliğiyle ilkokul, ortaokul ve lise öğrencilerinin namaz alışkanlığı kazanması amaçlanıyor.


08 Ekim 2023 Pazar günü Valide Camiinde Sabah Namazı ile başlayıp, 20 Hafta sürecek olan “Ödüllü Sabah Namazı Buluşması”na katılmak isteyen öğrencilerin Her Hafta Pazar günü yapılan sabah namazı buluşmalarına katılarak görevlilerden, sabah namazına katıldığına dair kuponları almaları yeterli olacak. 


Tablet, Bisiklet ve Sürpriz Hediyeler Verilecek


20 Hafta boyunca sabah namazı buluşmasına katılan lise öğrencilerine tablet, ortaokul öğrencilerine bisiklet hediye edilecek. Ayrıca, 20 Hafta boyunca Sabah Namazı Buluşmasına katılamayan ancak bir kısmına katılan öğrencilere sürpriz hediyeler verilecek.


Buluşmanın Yapılacağı Camii Sosyal Medya Hesaplarından Yayınlanacak


08 Ekim 2023 Pazar günü Valide Camiinde başlayacak olan ve 20 hafta sürecek olan Sabah Namazı Buluşması'nın hangi camiide yapılacağı derneğin sosyal medya hesaplarından paylaşıldı. Ayrıca her perşembe Camii görseli sosyal medya hesaplarından paylaşım yapılacak.
AGD TV

AGD TV’nin son videolarını izleyin

SOSYAL MEDYA

Bizi Takip Et

Yukarı Çık