Üyelik Başvurusu Gönüllü Ol

Online Bağış Online Bağış Dosya Arşivi Dosya Arşivi
AGD Projem

Tarih 24.02.2022 Okuma Süresi Okuma süresi 1d 58sn

AGD Projem

AGD Projem

Yer yüzünün en güzel topraklarında iyinin, güzelin, faydalının, adaletin hakim olması için sesimize ses vereceğinize olan inancımız bizi size yöneltti.

Yer yüzünün en güzel topraklarında iyinin, güzelin, faydalının, adaletin hakim olması için sesimize ses vereceğinize olan inancımız bizi size yöneltti.


Biz inanıyoruz ki bu sesi karşılıksız bırakmayacaksınız.


Çift kanatlı bir sistem.


Çünkü bu ses, bu çalışma Galatasaray Lisesi, İstanbul Erkek Lisesi, Kabataş Erkek Lisesi, Cağaloğlu Anadolu Lisesi, Çapa Fen Lisesi başta olmak üzere İstanbul’un seçkin liselerinde okuyan öğrencilerimize milli ve manevi değerlerimize ilişkin eğitimle birlikte yabancı dil eğitimi, etkin kitap okuma programı, liderlik, ekip yönetimi, lise ve üniversite sınavlara hazırlık programını bir arada sunan özel bir çalışmadır.


Boşluğu dolduruyoruz.


Manevi eğitimi imkanları nispetinde akademik disiplinle sürdürürken öğrencilerinin kişisel gelişimini çalışmanın da gelişimi olarak gören ve bunun için “lider” karakteri oluşturacak özel çalışmalara imza atarak ülkemizin ve dünyanın ihtiyacı olan “lider”leri yetişmeyi hedefleyen bir çalışmadır. Ve tarihin tecrübesinden gelen bu iki kanatlı yönü ile sahasında büyük bir boşluğu doldurmaya gayret eden bir çalışmadır. Bu bizi, aynı duyguları paylaştığımız bu toprakları ve dünyayı daha yaşanabilir kılmak için çalışan yüzlerce insandan ayıran temel farklılığımız.


Gençleri beklemiyoruz, biz onlara ulaşıyoruz.


Bizler başta çalışmamızın hedef kitlesini oluşturan gençlerin oturduğumuz yerden bizleri bulmasını beklemiyoruz. Biz onlara ulaşmaya çalışıyoruz. Bu imkânları hak eden gençlere ulaşmak için birçok yolu kullanıyor, bu halkanın bir parçası olmaya davet ediyoruz.


Bizler sadece seçkin liseleri kazanan gençlerle temas halinde olan bir çalışma değiliz. Aksine bu okulları kazanma potansiyeli olan gençleri ortaokul çağında bir araya getiriyor onlara öncülük ediyor, imkanlar sunuyoruz.


Sürekli ve sürdürülebilir bir proje.


Üstün meziyetlere sahip gençleri eğitmekle yetinmiyoruz. Onları buluyoruz, eğitiyoruz, olgunlaşmalarını sağlayacak deneyimler hazırlıyoruz, üretmelerini sağlıyoruz. Ve en önemlisi üniversite sürecinde bu takımın bir parçası olarak devam edip deneyimlerini yeni lider gençlerle paylaşmasını sağlıyoruz. Ve bu yönü ile çalışmamızın sürekli ve sürdürülebilir olmasını sağlıyoruz.


Detaylı Bilgi : agdprojem.com

AGD TV

AGD TV’nin son videolarını izleyin

SOSYAL MEDYA

Bizi Takip Et

Yukarı Çık