Üyelik Başvurusu Gönüllü Ol

Online Bağış Online Bağış Dosya Arşivi Dosya Arşivi

İsveç Konsolosluğu Basın Açıklaması

İsveç Konsolosluğu Basın Açıklaması

AGD İstanbul Şubesi olarak; Yüce Kitabımız Kur’an-ı Kerim’e yönelik gerçekleştirdiği alçakça saldırıyı lanetlemek üzere İsveç Konsolosluğu önünde basın açıklamamızı gerçekleştirdik.

Basınımızın ve emniyetimizin değerli mensupları, kıymetli müslümanlar

Bugün burada batılı müstekbirlerin ifade özgürlüğü adı altında İslam düşmanlıklarını ve ırkçılıklarını sergiledikleri, aşağılıkça bir hadisenin üzerine toplanmış bulunmaktayız. Aralarından kan sızan tuğlalarla örülmüş saltanat sahiplerinin, yalnızca kendilerinden olanları medeni insan olarak gören küstahlıklarıyla karşı karşıyayız. Zira Cenab-ı Hakk’ın Maide Suresi’nde buyurduğu gibi “Onlar birbirlerinin dostlarıdırlar.”. Biz biliyoruz ki onların demokrasileri, insan hakları, ifade özgürlükleri ancak kendi menfaatleri için kullandıkları işlerine geldiği zaman da yemekten çekinmedikleri helvadan birer puttur. Ancak aşağılık tiyatroları elbet son bulacak ve maskeleri birer birer düşecektir Allah'ın izniyle. 

İsveç’in Stockholm kentinde Rasmus Paludan adında; devamlı surette İslam’a saldırmayı vazife edinen, aşağılık ve zavallı ırkçı bir pislik, yüce kitabımız Kur’an-ı Kerim’e karşı saygısızlıklarına bir yenisini daha eklemiştir. Daha önce de aynı cürette bulunan bu kişi, devletin korumasıyla ve polis eşliğinde bu işleri gerçekleştirmektedir. 

Rabbimize, onun dinine ve kelamını içeren kitabına hakaret edenleri koruyan, ifade özgürlüğü safsatasıyla buna yol açan ve muhafaza eden İsveç Devleti de bu işin faillerindendir. Allah’ın dinine savaş açma cür’etinde bulunan bu bir avuç zavallı, izzetli Müslümanların eliyle hezimete uğratılacakdır. 

Rabbimiz’in Ahzab Suresi’nde buyurduğu gibi: “Müminlerdendir o erler ki Allah'a verdikleri ahde sadakat gösterdiler. Kimi adağını ödedi (canını verdi), kimi de beklemektedir. Onlar, ahitlerini hiç değiştirmediler.” sözünün şerefini arzulayanlar, bilinsin ki bu meydandadır. Canımız, malımız, evladımız her şeyimiz Rabbimize ve O’nun yüce kitabına fedadır.. Vallahi sizin bu dünyayı sevdiğiniz kadar biz ahireti seviyoruz. Sizin ölümden korktuğunuz kadar biz şehadeti arzuluyoruz. 

Ey İslam ümmeti! Bu azgın kafirlere ne hoşgörü ne de tahammül gösterebiliriz! Cenab-ı Hak, “Ey iman edenler! Eğer benim yolumda cihad etmek ve hoşnutluğumu kazanmak üzere yola çıkmışsanız, benim de düşmanım sizin de düşmanınız olan kimseleri kendilerine sevgi göstererek dost edinmeyin.” ayeti kerimesi ile bu aşağılık zihniyetin sahiplerine karşı göstermemiz gereken tavrı bizlere apaçık bildirmiştir. 

Ey Müslümanlar !

Kafirden Müslümana dost olmaz

Zalimden Müslümana dost olmaz

Münafıktan Müslümana dost olmaz.

Tağuttan, Firavundan, Karundan, Belamdan ve onların takipçilerinden Müslümana dost olmaz.


Ey Müslüman beldelerin yöneticileri! Bilesiniz ki bu batılı müstekbirlere makam, koltuk, şan, şöhret ve benzeri dünyevi kaygılarınızla ses çıkarmayışınız ve gereğini yapmayışınız sizlerden de sorulacaktır. Kafirleri veli edinmeyiniz! “Ben sizin gizlediklerinizi de açıkladıklarınızı da bildiğim halde onlara gizliden gizliye sevgi besliyorsunuz. İçinizden kim bunu yaparsa bilsin ki doğru yoldan sapmıştır.” AB ve NATO peşinde koşturup duranlara apaçık bir uyarı olan bu ayeti unutmayınız. Görülüyor ki tek gayesi Allah’ın dini ile savaşmak olan NATO bu küstahlığa imza atan rezilleri bağrına basmak için can atmaktadır. İslam topraklarında LBGT rezilliğini senelerdir sistematik biçimde fonlayan, devamlı surette özellikle Kur’an-ı Kerim’e saldıran Rasmus Paludan isimli aşağılığı muhafaza eden isveç devletinden bunun hesabını sorunuz. Sizlere emanet edilen makamların hakkını verin, İslam’ın izzetini kuşanın ve sorumluluklarınızı yerine getirin. Aksi halde ruz-i mahşerde Müslümanlar’ın iki eli yakanızda olacaktır. 


Ey Küresel Şer Odakları ! İslam toprakları sizin dilediğiniz gibi at koşturabileceğiniz, birtakım satılmış işbirlikçiler eliyle işlerinizi görebileceğiniz, insanların fıtratını bozabileceğiniz, kendinize benzetebileceğiniz beldeler değildirler. Korunaklı yapılarınız, yıkılmaz sandığınız kaleleriniz Allah’ın dinine ve kitabına elinizi ve dilinizi uzatmaya kalkışabileceğiniz yerler değildirler. Allah’ın kudreti sizi her türlü pisliği yaptığınız o deliklerinizden çıkararak zelil etmeye ve bozguna uğratmaya yeter! 


Bizler Anadolu Gençlik Derneği mensupları olarak ‘zulme rızanın zulüm olduğunu’ bir kez daha hatırlatarak idarecilerimizi, alimlerimizi, sivil toplum kuruluşlarımızı, kanaat önderlerimizi ve tüm Müslümanları sorumluluklarını yerine getirmeye davet ediyoruz.

Zafer inananlarındır ve zafer yakındır. Ey kafirler, yenileceksiniz ve cehenneme sürüleceksiniz!


AGD TV

AGD TV’nin son videolarını izleyin

SOSYAL MEDYA

Bizi Takip Et

Yukarı Çık