Üyelik Başvurusu Gönüllü Ol

Online Bağış Online Bağış Dosya Arşivi Dosya Arşivi
Hinstan'daki Zulme Dur De!

Tarih 16.02.2022 Okuma Süresi Okuma süresi 1d 11sn

Hinstan'daki Zulme Dur De!

Hinstan'daki Zulme Dur De!

AGD, Hindistanlı Müslümanlar için kıyamda; Hindistan’daki Zulme Dur De!Hindistan’da Müslümanların uğradığı zulme karşı Anadolu Gençlik Derneği (AGD), İstanbul’daki Hindistan Konsolosluğu önünde bir protesto gösterisi düzenlendi.

Hindistan’da Müslümanların uğradığı zulme karşı tüm Türkiye’deki eylem ve protestolarına devam eden Anadolu Gençlik Derneği ( AGD), İstanbul’daki Hindistan Konsolosluğu önünde bir protesto gösterisi düzenledi.


“Hindistan’daki Zulme Dur De!” sloganıyla AGD İstanbul Şubesi tarafından organize edilen eylemde, binlerce kişiyle Hindistanlı Müslümanlara destek oldu. Kur’an-ı Kerim tilavetinden sonra AGD İstanbul Şube Başkanı Mehmet Yaroğlu tarafından okunan basın açıklamasında Hindistan hükümetinin sebep olduğu zulme tepki gösterildi.


ANADOLU Gençlik Derneği (AGD), İslam düşmanlığının giderek tırmandığı Hindistan’da Müslümanların uğradığı zulme karşı tüm Türkiye’deki eylem ve protestolarına devam ediyor. Bu kapsamda dün akşam İstanbul’daki Hindistan Konsolosluğu önünde bir protesto gösterisi düzenleyen AGD İstanbul Şubesi, binlerce kişiyle Hindistanlı Müslümanlara destek oldu. ‘Hindistan’daki Zulme Dur De!’ sloganıyla gerçekleştirilen protesto, Kur’an-ı Kerim tilavetiyle başladı. Yapılan basın açıklamasında özellikle de Hindistan üniversitelerinde Müslüman öğrenci kardeşlerimize yapılan saldırılar dikkat çekildi. Eyleme katılan birçok vatandaş attığı sloganlarla Hindistan hükümetinin sebep olduğu zulme tepki gösterdiği protesto gösterisi okunan dua ile nihayete erdi.


AGD TV

AGD TV’nin son videolarını izleyin

SOSYAL MEDYA

Bizi Takip Et

Yukarı Çık