Üyelik Başvurusu Gönüllü Ol

Online Bağış Online Bağış Dosya Arşivi Dosya Arşivi
Filistin Direnişi Onurumuzdur

Tarih 09.05.2023 Okuma Süresi Okuma süresi 2d 38sn

Filistin Direnişi Onurumuzdur

Filistin Direnişi Onurumuzdur

Müslümanlar Olarak Hem Filistinli Kardeşlerimizin Yanında Olduğumuzu Hem de İsrail Zulmünün Karşısında Dik, Tavizsiz, İzzetli Bir Şekilde Durduğumuzu Tüm Dünyaya Haykırmak İçin Bir Araya Geldik.

Kıymetli Misafirler Ve Değerli Basın Mensupları

Müslümanlar Olarak Hem Filistinli Kardeşlerimizin Yanında Olduğumuzu Hem de İsrail Zulmünün Karşısında Dik, Tavizsiz, İzzetli Bir Şekilde Durduğumuzu Tüm Dünyaya Haykırmak İçin Bir Araya Geldik.

Dün Gece Terörist İsrail, Bir Hava Saldırı Düzenleyerek 13 Filistinli Müslüman Kardeşimizi Şehit Etmiştir. Şehitlerimiz Arasında Kadınlar ve Çocukların Yanı Sıra Kudüs Tugayı Komutanı Cihad Ghanam, Askeri Konsey Üyeleri Tariq Ezadin ve Khalil Bahtini de Bulunmaktadır. Hain Saldırıda Şehadet Mertebesine Yükselen Kardeşlerimize Cenab-I Hak’tan Rahmet Diliyoruz.

Kıymetli Müslümanlar, Kudüs’ün İşgal Altına Olması Araplarla İsrail Arasında Bir Mesele Değildir. Mescid-i Aksa da, Kudüs de, Filistin Toprakları da Bütün Ümmetin Meselesidir.

Çocuk, Genç, Yaşlı, Kadın Demeden Her Fırsatta Vahşetini Sergileyen, İbadet Etmek İsteyenlere Karşı Namlusunu Doğrultan, Uluslararası Sularda 10 Vatandaşımızı Katleden Terörist İsrail, Kan ve Vahşet Saçmaktan Başka Bir Şey Yapmamaktadır. 

Vicdani Olan Her Yürek Şu Soruyu Sormaktadır: Şımarık İsrail’in Bu Vahşeti Ne Zaman Son Bulacaktır? 

Her Fırsatta İnsan Haklarından Dem Vuran Batı, Tüm Dünyanın Gözleri Önünde İşlenen Bu Katliama Niçin Sessiz Kalmaktadır?

 İslam Ülkelerinin Liderleri, Terörist Başı İsrail ile El Sıkışmaktan Vazgeçip Ne Zaman Yaşanan Bu Zulümlere Karşı Sahici, Somut Ve İşe Yarar Adımlar Atacaklardır? 

Buradan Sesleniyoruz; Ey İslam Ülkelerinin Liderleri! 

Unutmayın Ki; Allah Nurunu Tamamlayacaktır. Bu Zulümlere Karşı Vereceğiniz Mücadele Ancak ve Ancak Kendi Ahiretiniz ve İzzetiniz İçin Olacaktır.

Bilinmelidir Ki; Filistin Davası, Yalnız Kendileri İçin Değil, İslam’ın ve Müslümanların İzzetini, Özgürlüğünü, Şerefini, Haysiyetini Korumak İçin Savaşan, Mücadele Eden ve Bu Uğurda Gerektiğinde Gözünü Kırpmadan Canını Feda Eden Özgürlüğüne Düşkün, Şerefli Direnişçilerin Davasıdır.

Ey Müslümanlar! Ey Filistinli Kardeşlerimiz! Ailesinin Şehit Edildiğinden Habersiz Babasını Bekleyen Küçük Yavrumuz!

Onlar Tarihe Katil İşgalciler Olarak Kazınırken Bizler Şehitler, İzzetliler, Mücahitler Olarak Zulme Ve Gözyaşına Son Vererek Tarihi Yeni Baştan Yazacağız!

Tarih Bizi Mazlumlar ve Zayıflar Olarak Değil, Allah Rızası Doğrultusunda Yeni Bir Dünyayı Kuran Müslümanlar, Fatihler, Selahattinler, Ömerler Olarak Yazacak!

Yine Buradan Katil İsrail’e Hatırlatıyoruz;  

Tarih Sahnesinden Ve Müslümanların Topraklarından Silinip Gideceğiniz Güne Kadar Sizinle Mücadele Edecek, Kanımızın Son Damlasına Kadar Savaşacağız.

İslami Cihadın Önderi İsmail Heniye’in De Dediği Gibi “Direniş, Hain Düşmanın Canını Yakacak, Üslubunu Sadece Kendisi Belirleyecektir."

Her Zaman Olduğu Gibi Yine İstanbul’umuzdan Filistin Cihadının Onurlu İzzettin El-Kassam Tugaylarına, Korkusuz Mücahitleri Kudüs Seriyyelerine, Mescid-i Aksa Murabıtları Mücahid Kardeşlerimize ve Mücahide Bacılarımıza Selam Gönderiyoruz.

Kanımız, Canımız Aksaya Feda Olsun…

Zafer Mutlaka Asil Direnişçilerin, Onurlu Mücahitlerin ve Yürekleri Onlarla Beraber Atanların Olacaktır. 

Zafer İnananlarındır Ve Zafer Yakındır…


AGD TV

AGD TV’nin son videolarını izleyin

SOSYAL MEDYA

Bizi Takip Et

Yukarı Çık