Üyelik Başvurusu Gönüllü Ol

Online Bağış Online Bağış Dosya Arşivi Dosya Arşivi
Bebek Katillerini İstemiyoruz!

Tarih 17.02.2022 Okuma Süresi Okuma süresi 1d 3sn

Bebek Katillerini İstemiyoruz!

Bebek Katillerini İstemiyoruz!

Anadolu Gençlik Derneği (AGD), katil İsrail rejimi Cumhurbaşkanı Herzog’un ülkemize yönelik ziyaretini protesto etmek için meydanlara indi.

Anadolu Gençlik Derneği (AGD) Başkanı Salih Turhan, Türkiye'ye gelecek olan işgalci İsrail rejimi Cumhurbaşkanı Yitzak Herzog'un ziyaretini protesto etmek amacıyla basın açıklamaları düzenleneceğini duyurdu. Tüm Türkiye'de basın açıklamasında buluşulacağını belirten Turhan, "Bebek katillerini istemiyoruz! Eli kanlı terörist temsilcisi İsrail Cumhurbaşkanı Yitzak Herzog ülkemizde istemiyoruz. Yarın tüm Türkiye'de basın açıklamalarında buluşuyoruz." dedi.

İSTANBUL'DAKİ EYLEMİN ADRESİ İSRAİL KONSOLOSLUĞU

AGD İstanbul Şubesi, işgalci İsrail rejimi Cumhurbaşkanı Herzog’un ülkemize yönelik ziyaretine ilişkin olarak Pazartesi günü saat 21.00'da İsrail rejimi Konsolosluğu önünde basın açıklaması gerçekleştirecek. 

Sosyal medya hesabı aracılığıyla açıklamada bulunan AGD İstanbul Şube Başkanı Mehmet Yaroğlu, "Terör devleti İsrail'in Cumhurbaşkanı Herzog’un ülkemize gelecek olması Türkiye Müslümanları adına bir utanç vesilesidir. AGD İstanbul olarak yapılması planlanan ziyaretle alakalı yarın (Pazartesi) 21.00'da İsrail Konsolosluğu önünde bir basın açıklaması gerçekleştireceğiz. Tüm İstanbulluları yarın gerçekleştireceğimiz basın açıklamamıza davet ediyorum. Bir kez daha gür bir sesle haykıracağız: İsrail ile örtünen çıplak kalır..." ifadelerini kullandı.

AGD TV

AGD TV’nin son videolarını izleyin

SOSYAL MEDYA

Bizi Takip Et

Yukarı Çık