Üyelik Başvurusu Gönüllü Ol

Online Bağış Online Bağış Dosya Arşivi Dosya Arşivi

Camiler ve Din Görevlileri Haftası Ziyaretleri

Camiler ve Din Görevlileri Haftası Ziyaretleri

Anadolu Gençlik Derneği Gaziosmanpaşa Şubesi’nden Gaziosmanpaşa’da Bulunan Bütün Camileri Ziyaret Etti.

Anadolu Gençlik Derneği Gaziosmanpaşa Şubesi ‘Camiler ve Din Görevlileri Haftası’ münasebetiyle Gaziosmanpaşa ilçe Müftüsü Paşa ŞAHİN ve ilçede bulunan cami/mescidleri ziyaret ederek din görevlilerinin haftasını kutladı.

 

AGD Gaziosmanpaşa Şubesi  “Camiler ve Din Görevlileri Haftası” münasebetiyle Şube Başkanı Ali İhsan ER ve yönetim kurulu üyeleri  ilk olarak İlçe Müftüsü Paşa ŞAHİN’i ziyaret ederek başladığı ziyaretlere, ilçede bulunan cami ve mescidleri ziyaret ederek tamamladı. Din Görevlilerine “Camiler ve Din Görevlileri” temalı kalem hediye edildi.

 

Anadolu Gençlik Derneği Gaziosmanpaşa Şube Başkanı Ali İhsan ER  yaptığı açıklamada: “Camiiler ve Din görevlileri haftasında Gaziosmanpaşamız'da bulunan tüm Camii ve Kur'an Kursu hocalarımızın her biriyle tek tek kucaklaşarak günlerini tebrik ettik. Bu vesileyle tüm hocalarımızın yapmış oldukları mukaddes görevlerinde tekraren başarılar diliyorum. İnanıyoruz ki Ülkemizin ve Ümmetin uyanışına din görevlilerimiz vesile olacaktır.” ifadelerini kullandı.

 

AGD TV

AGD TV’nin son videolarını izleyin

SOSYAL MEDYA

Bizi Takip Et

Yukarı Çık