» Anasayfa » Yönetim » Yürütme Kurulu

Yürütme Kurulu

AD SOYAD

GÖREVİ

BÖLGE

Adem Akgül

Organizasyon Planlama Komisyonu Üyesi

3.BÖLGE

Ahmet Aslan

 

2.BÖLGE

Ahmet Genç

İnsan Kaynakları ve Halkla İlişkiler Komisyonu Üyesi

2.BÖLGE

Ali Çakır

 

3.BÖLGE

Bekir İnan

Teşkilat Komisyonu Üyesi

2.BÖLGE

Celal Demirtaş

 

2.BÖLGE

Cihan Durak

Sekreterya Komisyonu 1. Bölge Sorumlusu 

1.BÖLGE

Dursun Ali Şişman

Eğitim Komisyonu Üyesi

3.BÖLGE

Ferhat Korkmaz

 

3.BÖLGE

Furkan Ünal

 

2.BÖLGE

Gökhan AKDENİZ

Ortaokullar Komisyonu 1. Bölge Sorumlusu

1.BÖLGE

Habip Polat

Eğitim Komisyonu Üyesi

2.BÖLGE

Hasan Şeyhin

 

1.BÖLGE

İlhan Aksoy

Organizasyon Planlama Komisyonu Üyesi

3.BÖLGE

İsa Tatlı

İnsan Kaynakları ve Halkla İlişkiler Komisyonu Üyesi

1.BÖLGE

İsmail Demiral

Organizasyon Planlama Komisyonu Üyesi

2.BÖLGE

İsmail Evren

Müesseseler Komisyonu Üyesi

2.BÖLGE

Kazım Cihat Kılınçarslan

 

1.BÖLGE

Kerim Göktekin

Sekreterya Komisyonu 2. Bölge Sorumlusu

2.BÖLGE

Mesut Öztürk

Mali İşler Komisyonu Üyesi

1.BÖLGE

Muammer Durmuş

İnsan Kaynakları ve Halkla İlişkiler Komisyonu Üyesi

2.BÖLGE

Muhammed Aydın

Lisans Üstü Eğitim Komisyonu Üyesi

1.BÖLGE

Muhammed Altındal

Tanıtım ve Medya Komisyonu Üyesi 

1.BÖLGE

Muhammet Şükrü Gökbaş

Sekreterya Komisyonu 3. Bölge Sorumlusu 

3.BÖLGE

Murat Abatay

Müesseseler Komisyonu Üyesi

3.BÖLGE

Murat Tabaru

Tanıtım ve Medya Komisyon Üyesi

3.BÖLGE

Mustafa Canıtez

 

3.BÖLGE

Mustafa Topbaş

 

3.BÖLGE

Muzaffer Aktürk

 

2.BÖLGE

Mücahit Tuğla

 

2.BÖLGE

Nurdoğan Ergün

Teşkilat Komisyonu Üyesi

1.BÖLGE

Osman Çakmak

Eğitim Komisyonu Üyesi

1.BÖLGE

Recep Ay

İnsan Kaynakları ve Halkla İlişkiler Komisyonu Üyesi

3.BÖLGE

Recep Cebe

Ortaokullar Komisyonu 2. Bölge Sorumlusu

2.BÖLGE

Recep Örnek

Organizasyon Planlama Komisyonu Üyesi

1.BÖLGE

Recep Sert

Organizasyon Planlama Komisyonu Üyesi

2.BÖLGE

Remzi Yol

Eğitim Komisyonu Üyesi

2.BÖLGE

Resul Turan

Eğitim Komisyonu Üyesi

2.BÖLGE

Salih Bayrakdar

Ortaokullar Komisyonu 3. Bölge Sorumlusu

3.BÖLGE

Salih Eren

Teşkilat Komisyonu Üyesi

3.BÖLGE

Sefa Yıldız

Liseler Komisyonu 3. Bölge Sorumlusu

3.BÖLGE

Serdar Çağman 

Mali İşler Komisyonu Üyesi

1.BÖLGE

Serkan Dereyurt

 

1.BÖLGE

Serkan Temel

Hanım Üyeler Komisyonu Üyesi

1.BÖLGE

Yemliha Göktaş

 

3.BÖLGE

Yunus Bayram

Liseler Komisyonu 1. Bölge Sorumlusu

1.BÖLGE

Yusuf Cengiz Karagöz

İnsan Kaynakları ve Halkla İlişkiler Komisyonu Üyesi

3.BÖLGE

Yusuf Yıldırım

Mali İşler Komisyonu Üyesi

1.BÖLGE

Zeynel Uludağ

 

2.BÖLGE

Etkinlik
Takvimi

Dosya
Arşivi

Bültenler

Üye Olmak
İstiyorum

Online
Bağış