» Anasayfa » Yönetim » Yürütme Kurulu

Yürütme Kurulu

   
Adem Akgül
 
3.BÖLGE
   
   
Adem Aksüt
İnsan Kaynakları
3.BÖLGE
   
   
Ahmet Aslan
 
2.BÖLGE
   
   
Ahmet Genç
Hanım Üyeler Komisyonu
2.BÖLGE
   
   
Bekir İnan
Teşkilat Komisyonu
2.BÖLGE
   
   
Celal Açıl
Ortaokullar Komisyonu 1.Bölge Sorumlusu
1.BÖLGE
   
   
Cezmi Bellisoy
 
 
   
   
Cihan Durak
Sekreterya 1. Bölge Sorumlusu 
1.BÖLGE
   
   
Dursun Ali Şişman
Eğitim Komisyonu Üyesi
3.BÖLGE
   
   
Erkan Akköse
Sekreterya Komisyonu
1.BÖLGE
   
   
Fatih Tanoğlu
Organizasyon ve Planlama 
3.BÖLGE
   
   
Ferhat Korkmaz
 
3.BÖLGE
   
   
Gökhan Adıgüzel
Ortaokullar Komisyonu 2.Bölge Sorumlusu
2.BÖLGE
   
   
Habip Polat
Eğitim Komisyonu
2.BÖLGE
   
   
Harun Sarısoy
Maliye Komisyonu Üyesi
3.BÖLGE
   
   
Harun Yapıcı
Liseler Komisyonu 2. Bölge Sorumlusu
2.BÖLGE
   
   
İlhan Aksoy
Müesseseler Komisyonu
3.BÖLGE
   
   
İsa Tatlı
İnsan Kaynakları Komisyonu Üyesi
1.BÖLGE
   
   
İsmail Demiral
Organizasyon ve Planlama
2.BÖLGE
   
   
İsmail Evren
Müesseseler Komisyonu Üyesi
2.BÖLGE
   
   
Kerim Göktekin
Sekreterya 2. Bölge Sorumlusu Teşkilat Komisyonu
2.BÖLGE
   
   
Mesut Öztürk
Hanım Üyeler Komisyonu Üyesi
1.BÖLGE
   
   
Muammer Durmuş
İnsan Kaynakları Komisyonu Üyesi
3.BÖLGE
   
   
Muhammed Aydın
Eğitim Komisyonu
1.BÖLGE
   
   
Muhammet Altındal
Tanıtım ve Medya Komisyonu Üyesi 
1.BÖLGE
   
   
Murat Altındal
Ortaokullar Komisyonu 3.Bölge Sorumlusu
3.BÖLGE
   
   
Murat Tabaru
Tanıtım ve Medya Komisyon Üyesi
3.BÖLGE
   
   
Murat Yıldız
Müesseseler Komisyonu Üyesi
3.BÖLGE
   
   
Mustafa Canıtez
Yüksek Lisans Eğitimi
3.BÖLGE
   
   
Nurdoğan Ergün
Teşkilat  Komisyonu Üyesi
1.BÖLGE
   
   
Nurettin Kale
 
3.BÖLGE
   
   
Osman Çakmak
Eğitim Komisyonu
1.BÖLGE
   
   
Ömer Gölgeci
Mali İşler Komisyonu Üyesi
2.BÖLGE
   
   
Recep Ay
Müesseseler Komisyonu
3.BÖLGE
   
   
Recep Örnek
 
 
   
   
Recep Sert
Organizasyon ve Planlama
2.BÖLGE
   
   
Remzi Yol
 
2.BÖLGE
   
   
Resul Turan
Eğitim Komisyonu
2.BÖLGE
   
   
Salih Eren
Teşkilat Komisyonu
3.BÖLGE
   
   
Sefa Yıldız
Liseler Komisyonu 3. bölge Sorumlusu
3.BÖLGE
   
   
Sefer Gökduman
Teşkilat Komisyonu Üyesi
1.BÖLGE
   
   
Serdal Çağman 
Mali İşler Komisyonu Üyesi
1.BÖLGE
   
   
Serkan Temel
Hanım Üyeler Komisyon Üyesi
1.BÖLGE
   
   
Şerafettin Karataş
Liseler Komisyonu 1. bölge Sorumlusu
1.BÖLGE
   
   
Yusuf Cengiz Karagöz
Sekreterya Komisyonu Üyesi
3.BÖLGE
   
   
Yusuf Yıldırım
Sekreterya Komisyonu Üyesi
1.BÖLGE
   

Etkinlik
Takvimi

Dosya
Arşivi

Bültenler

Üye Olmak
İstiyorum

Online
Bağış